+-86 18761016003

Хидраулични резервни делови

Ти си тука : Почетна >Производ >Хидраулични резервни делови

Производи

  • /img/flange-connections-90-24-din-3901-98.jpg

Прирабнички врски 90 ° -24 ° DIN 3901

материјал

: 45 # / Q345

Површинска обработка: Зин-никел позлата, или Cr3 + позлата подмачкана.

MOQ: 200 поставувања

Package: 1x Adapter, 4xbolts, 1xOring

  • Опис
  • Пребарување

 

Прирабнички врски 90 ° -24 ° DIN 3901

 

                                         

Iкваки
  

СИГНЕТЕ И ЗАШТИТЕ!Ексклузивни понуди за е-пошта и специјални попусти со ограничен временски период

Кошничка за испитување