+-86 18761016003

за нас

Ти си тука : Почетна >за нас

ЗА НАШАТА КОМПАНИЈА

Компанијата Huaian Shengjie Hydraulic Machinery Co., Ltd., основана во 1990 година, е професионален производител на вентил за насочен управувач во Кина. Ние специјализиравме производство на вентил за насочен проток, вентил за насочен управувач, вентил за повеќекратно контролно калем, мулти-приклучен вентил со висок притисок и др. Нашите производи се со извонредни перформанси, удобна работа и нашите производи се широко применети во земјоделството, градежништвото, нафтата , риболов, рударство и други индустрии. Дополнително, можеме да понудиме и високо квалитетни хидраулични пумпи за запчаници.

Имаме систем за управување со квалитет ISO9001: 2009 и систем за управување со животната средина ISO4001. И поради супериорен квалитет и внимателна услуга што ја нудиме, станавме лидер во индустријата. И ние секогаш продолжуваме да се посветуваме на дизајнирање, истражување, производство на нови производи според пазарот и барањата на нашите клиенти. Нашите производи веќе се извезуваат во Југоисточна Азија, Австралија, Средниот исток, Африка и Латинска Америка и др.

Задоволството на клиентите е нашата крајна цел во Шенг ieи. Ние ќе продолжиме понатаму да ги оптимизираме нашиот систем за управување со деловно работење и системот за услуги по продажбата, за да можеме на клиентите да им обезбедиме најдобри можни вентили за калеми и пумпи за заптивки, поддржани од нашата одлична услуга. Ние секогаш даваме се од себе да ги задоволиме сите потреби на нашите клиенти.

 • По-продажба услуга

  Прв пат да ви понудам професионални решенија.

 • Испорака на време

  Прв пат да ви понудам професионални решенија.

 • Концесии за цени

  Прв пат да ви понудам професионални решенија.

 • Деловни души

  Прв пат да ви понудам професионални решенија.

Зошто да не изберете


Ние работиме со деловна активност низ целиот свет и нашиот фокус е насочен кон европските, азиските и африканските региони и кон градење силни односи со нашите клиенти. Сепак, палетата производи секогаш се развива во согласност со потребите на нашите клиенти.

Услуга за брзо цитирање и земање примероци.
Квалитетот и клиентот се на прво место се наш стандард.
Претпријатие интегрирано со научно, индустриско, трговија.

НАШИТЕ ФАБРИКА

Honing machines

Gear pumps' testing benches

ЦПУ машини

Gear pump's CNC machines

Работилница за составување хидраулични контролни вентили

Работилница за составување единици за напојување

Професионални производители

Задоволството на клиентите е нашата крајна цел во Шенг ieи. Ние ќе продолжиме понатаму да ги оптимизираме нашиот систем за управување со деловно работење и системот за услуги по продажбата, за да можеме на клиентите да им обезбедиме најдобри можни вентили за калеми и пумпи за заптивки, поддржани од нашата одлична услуга. Ние секогаш даваме се од себе да ги задоволиме сите потреби на нашите клиенти.

СЕРТИФИКАТ


СИГНЕТЕ И ЗАШТИТЕ!Ексклузивни понуди за е-пошта и специјални попусти со ограничен временски период

Кошничка за испитување