+-86 18761016003

Хидраулични резервни делови

Ти си тука : Почетна >Производ >Хидраулични резервни делови

Производи

  • /img/3-hole-flange-90bspp-thread-steel-56.jpg

3-дупка прирабница 90 ° BSPP-челик со навој

материјал

: 45 # / Q345

Површинска обработка: Зин-никел позлата, или Cr3 + позлата подмачкана.

MOQ: 200 поставувања

Пакет: 1x адаптер, 3xbolts, 1xOring

  • Опис
  • Пребарување

 

3-дупка прирабница 90 ° BSPP-челик со навој

 Iкваки
  

СИГНЕТЕ И ЗАШТИТЕ!Ексклузивни понуди за е-пошта и специјални попусти со ограничен временски период

Кошничка за испитување